Продажба Резервиран

Срещу Супермаркет Била!

Двустаен апартамент за продажба в жилищен комплекс, близо до центъра на Банско!

Комплексът е разположен на главна улица, до река Глазне в Банско. Центърът на града е на 6-7 мин. пешеходно разстояние. В близост ще откриете множество магазини, ресторанти, кафенета, хипермаркет Била и т.н.

Апартаментът, който предлагаме за продажба, се намира на четвърти (последен) етаж, гледащ към река Глазне. Състои се от дневна с кухненски кът и място за хранене, една спалня, баня с тоалетна и балкон с източно изложенив. Общата му площ е 61,56 кв.м. (51,19 кв.м. чиста площ). Апартаментът има скосявания, както се вижда и на снимките.

Имотът разполага и с малък склад на същия етаж на сградата с площ от 2,23 кв.м. В сградата няма асансьор!

Таксата поддръжка

3,5 евро/кв.м на година

Местоположение и местни атракции

Банско е най-новият ски курорт, разположен на 925 м надморска височина между планините Пирин, Рила и Родопите, сгушен в сянката на заснежения Вихрен, най-високият връх в Пирин. Градът може да предложи толкова много за всички възрасти и във всички сфери на живота през цялата година. Банско превъзходно съчетава девствената планинска природа и атмосферата на древния български град. Очарователно историческо място, самият град привлича посетителите със своите 120 паметника на културата, своите музеи и постоянните етнографски изложби.
Разхождайли се из древните калдъръмени улички, вие усещате очарованието на стария град, изпълнен с история. Банско представлява уникална комбинация от традиционното и модерното. Тук има много широк спектър от качествени услуги и удобства, които непрекъснато се разширяват и подобряват, за да превърнат Банско в един от най-добрите курорти в България.
Банско е отличен планински курорт с кратко горещо лято и дълга мека зима. Ски сезонът в Банско продължава от декември до април, белязан от обилни снеговалежи, осигуряващи постоянна зимна снежна покривка с дебелина до 2 м. Пирин планина има преобладаващо алпийски характер с 3 върха, извисяващи се над 2900 м надморска височина, и въпреки че има писти с различна трудност, Банско е най-добрият курорт в България за напреднали скиори. Инструкторите говорят различни чужди езици и има богат набор от ски и сноуборд оборудване под наем. В Банско има 75 км маркирани ски писти, с 14 лифта, като най-дългата писта е с дължина 4,8 км. Градът предлага и уникална писта с дължина 16 км и вертикален спад 1600 м, подходяща за скиори и сноубордисти със средно ниво на подготовка, покрита със снежни оръдия и осветена. Тя продължава до самия град. Общо 260 снежни оръдия осигуряват отлична снежна покривка на 90% от ски пистите. Банско е  целогодишен курорт, на който могат да се насладят всички семейства.
 

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за Вас време. Имаме възможност да проведем и видео оглед по Viber или WhatsApp. Моля свържете се с отговорния брокер за имота и уговорете час за оглед или попълнете това запитване за оглед.

Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба след заплащане на резервационна такса. Със заплащането на резервационната такса се стартира и подготовката на документите за сключване на окончателен договор, като същевременно се прекратява провеждането на огледи с други потенциални купувачи. Отговорният брокер може да Ви даде подробна информация относно процедурата на плащане и закупуване на имота.

Прочети цялата информация

Характеристики на имота

Реф. номер: BA810
Тип на имота: Двустаен апартамент
Площ на жилището: 62 м2
Спални: 1
Бани: 1
Обзавеждане: Напълно обзаведен
Година на строеж: 2008
Етаж: 4
Тип строителство: Тухла
Отопление: Конвекторни радиатори
Комисион: Без комисион
Брой етажи: 4

Местоположение

Характеристика на региона

Направи запитване

Този имот е резервиран. Моля, свържете се с нас, за да Ви препоръчаме други подходящи оферти.
"*" полетата са задължителни
Изберете каква маркетингова информация желаете да ви предоставим:
€ 39990 Площ: 62 м2 (645 €/м2)
Тoзи имот е резервиран

Моля, свържете се с нас, за да Ви препоръчаме други подходящи оферти.

% Без комисион

За повече
информация

Реф. номер: BA810 При обаждане, моля посочете референтния номер на имота. +359 886 087227 +359 749 88500
Ася Кавръкова Офис мениджър и старши брокер офис Банско
+359 886 087227
ул. Найден Геров №12, гр. Банско
Всички оферти (93)

Още имоти в Банско

Всички оферти

Вижте още имоти в Банско

Последвайте ни

Изработка на сайт Devnox Ltd.