Наем

Южен двустаен апартамент под наем в Банско!

Ref. No. BAR 126 – Южен двустаен апартамент под наем в Банско!
Апартаментът се намира в малка жилищна сграда, в източната част на Банско, на около 1000 м от лифта. Жилището е добре обзаведено и оборудвано с кухненски бокс с два котлона, печка, микровълнова фурна и хладилник, ТВ с кабелна телевизия, две единични легла, ъглов диван, място за хранене,баня с вана, пералня, самостоятелна тераса. Апартаментът е светъл и просторен!
Има места за свободно паркиране около сградата!
Отоплeние и топла вода - посредством електрически конвекторни радиатори и ел. бойлер.

НАЕМНАТА ЦЕНА е както следва:
    - за периода 15ти Ноември - 15ти Април е 650 лева/335 Евро на месец при наем на апартамента за минимум 5 месеца  
    
Посочената цена включва: наем на апартамента за един месец, ТВ. Консумативите (ел. енергия и вода) се заплащат отделно. Изисква се депозит в размер на един месечен наем, който се възстановява при напускане и лиспа на задължения.

Ски съоръжения в Банско
Общият размер на ски пистите е 75 км., от които най-дългата е 4,8 км, разпределени:
Начинаещи - 35%; Средно ниво - 40%; Напреднали - 25%;
Машини за сняг – 260 машини, обхващащи 90% от ски склоновете
Банско предлага на своите гости уникален 16-километров непрекъснат ски път, като се започне от връх Тодорка (2600 m) в най-високата точка на ски центъра, по целия път до начална станция на кабинковия лифт в покрайнините на града. В последните 7 километра от склона са осветени, а цялото съоръжение е оборудван с машини за изкуствен сняг, за да се гарантира удобство и максимално ползване в рамките на зимния сезон.

Забележителности
Без значение какви са очакванията Ви за ваканция в Банско, със сигурност курортът ще Ви очарова със своята уникална смесица от традиция и съвременност. Започвайки от самобитния старинен квартал, разкопките на тракийски могили и средновековни селища около града, многобройните църкви и параклиси и всичко това съчетано с луксозни хотели и комплекси, модерни ски писти и съоръжения, приветливи клубове и ресторанти, Банско е мястото, където духът на миналото и настоящето се срещат, което прави от курорта чудесна смесица, в която няма как да не се влюбите.
Банско Джаз Фест - Международният джаз фестивал в Банско е един от най-големите и най-престижните музикални събития в България. Той се провежда традиционно всяка година от 8 август до 13 август. По време на този период известният курорт се превръща в столица на джаза. Хиляди хора се събраха на централния градски площад, където е построена сцената на открито фестивал.

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота в удобно за Вас време. Имаме възможност да проведем и видео оглед по Viber или WhatsApp. Моля свържете се с отговорния брокер за имота и уговорете час за оглед или попълнете това запитване за оглед.

Наемане на имота
Ако харесате имота и решите да го наемете, ще организираме изготвяне и подписване на договор за наем и приемо-предавателен протокол за имота. Обичайната практика е да се предплати наемът за първия месец и да се остави гаранционен депозит в размер на един месечен наем. Свържете се с отговорния брокер за този имот за по-подробна информация относно процедурата за наемане на имот.

Прочети цялата информация

Характеристики на имота

Реф. номер: BAR126
Тип на имота: Двустаен апартамент, Двустаен апартамент
Площ: 50 м2
Спални: 1
Бани: 1
Обзавеждане: Напълно обзаведен
Година на строеж: 2008
Етаж: 3
Тип строителство: Тухла
Отопление: Конвекторни радиатори
Комисион: Без комисион
Брой етажи: 4

Местоположение

Характеристики на региона

Направи запитване

"*" полетата са задължителни
Изберете каква маркетингова информация желаете да ви предоставим:
€ 335 Площ: 50 м2 (6.7 €/м2) % Без комисион

За повече
информация

Реф. номер: BAR126 При обаждане, моля посочете референтния номер на имота. +359 886 087227 +359 749 88500
Ася Кавръкова Офис мениджър и старши брокер офис Банско
+359 886 087227
ул. Найден Геров №12, гр. Банско
Всички оферти (101)

Още имоти в Банско

Всички оферти

Вижте още имоти в Банско

Последвайте ни

Изработка на сайт Devnox Ltd.